Otto G Carlsund, Komposition

Otto G Carlsund, Komposition
Otto G Carlsund, Komposition
Otto G Carlsund, Komposition
Otto G Carlsund, Komposition
Otto G Carlsund, Komposition
Otto G Carlsund, Komposition

Klubbat för:

36000 SEK

15 000-18 000 SEK

OTTO G CARLSUND
1897-1948
Komposition
Signerad O.G.C. Halvfet vaxkrita på papper, 19 x 18,5 cm.
Utförd troligen 1947
Påskrift på baksidan i blyerts Oscar Reutersvärd

PROVENIENS
Professor Oscar Reutersvärds samling, Stockholm

210

2018-11-20