Inge Schiöler, Skutor i hamn

Inge Schiöler, Skutor i hamn
Inge Schiöler, Skutor i hamn
Inge Schiöler, Skutor i hamn
Inge Schiöler, Skutor i hamn
Inge Schiöler, Skutor i hamn
Inge Schiöler, Skutor i hamn
Inge Schiöler, Skutor i hamn
Inge Schiöler, Skutor i hamn
Inge Schiöler, Skutor i hamn
Inge Schiöler, Skutor i hamn

Klubbat för:

100000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Skutor i hamn, Koster
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 54 x 46 cm.

PROVENIENS:
Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, hösten 1999, katalognr 445

245

2018-11-20