Harry Booström, Komposition

Harry Booström, Komposition
Harry Booström, Komposition
Harry Booström, Komposition
Harry Booström, Komposition
Harry Booström, Komposition
Harry Booström, Komposition
Harry Booström, Komposition
Harry Booström, Komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HARRY BOOSTRÖM
1917-1996
Komposition
Signerad och daterad Booström 1955. Olja på pannå, 61 x 77 cm.

259

2018-11-20