Enrico Baj, Utan titel

Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel
Enrico Baj, Utan titel

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

ENRICO BAJ
Italien, 1924-2003
Utan titel
Signerad Baj. Blandteknik med akryl och rep-applikationer på duk, 92 x 73 cm.
Medföljande äkthetsintyg utfärdat av Michael Hedenius.

PROVENIENS:
Hedenius Konsthandel, Stockholm

362

2018-11-20