Damien Hirst, LSD

Damien Hirst, LSD
Damien Hirst, LSD
Damien Hirst, LSD
Damien Hirst, LSD
Damien Hirst, LSD
Damien Hirst, LSD

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

70 000-80 000 SEK

DAMIEN HIRST
Storbritannien, född 1965
LSD
Signerad Damien Hirst, numrerad på baksidan 207/300. Lambda print, 106 x 126 cm. Editerad av Eyestorm, London år 2000.
Lambda inkjet print in colours on glossy wove, signed, numbered 207/300 on the reverse. In good condition.
Certificate from Eyestorm, London, follows this lot.

333

2018-11-20