André Lhote, Komposition med trappa och kolonner
Klubbat för:
36000 SEK
Arviointi
25 000-30 000 SEK
Kuvaus
ANDRÉ LHOTE
Frankrike 1885-1962
Komposition med trappa och kolonner
Signerad A. Lhote. Akvarell på papper, 31 x 24 cm
240
Päivämäärä:
2018-11-20