André Lhote, Komposition med trappa och kolonner

Klubbat för:

36000 SEK

Arviointi

25 000-30 000 SEK

Kuvaus

ANDRÉ LHOTE
Frankrike 1885-1962
Komposition med trappa och kolonner
Signerad A. Lhote. Akvarell på papper, 31 x 24 cm

240

Päivämäärä:

2018-11-20