Alfred Boman, Utan titel

Alfred Boman, Utan titel
Alfred Boman, Utan titel
Alfred Boman, Utan titel
Alfred Boman, Utan titel
Alfred Boman, Utan titel
Alfred Boman, Utan titel
Alfred Boman, Utan titel
Alfred Boman, Utan titel
Alfred Boman, Utan titel
Alfred Boman, Utan titel
Alfred Boman, Utan titel
Alfred Boman, Utan titel

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ALFRED BOMAN
född 1981
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Alfred Boman 2013, blandteknik med akryl, klisteremulsion, sprayfärg och emaljlack på duk, med bemålad trälist, yttermått 212 x 162 cm.

PROVENIENS:
Carl Kostyal, Stockholm

312

2018-11-20