Severin Hansen, bord, 1 par, Haslev Møbelfabrik

Klubbat för:

75000 SEK

18 000-20 000 SEK

SEVERIN HANSEN, bord, 1 par Haslev Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, jakaranda, hylla i rotting, sargen med låda, höjd 50, 50 x 35 cm, mindre slitage

170

2017-11-09