Robert Rauschenberg,

Robert Rauschenberg,
Robert Rauschenberg,
Robert Rauschenberg,
Robert Rauschenberg,
Robert Rauschenberg,
Robert Rauschenberg,

Klubbat för:

28000 SEK

25 000-30 000 SEK

ROBERT RAUSCHENBERG
USA 1925-2008
L.A. Uncovered #6
Färgserigrafi, 1998, signerad, daterad och numrerad Rauschenberg 98, 3/50. Editerad av Gemini G.E.L. (blindstämpel). Referensnummer: RR98-5253.
S. 81 x 60 cm
Colour screenprint, 1998, signed, numbered and dated. In good condition.

584

2017-11-10