Ragnar Sandberg, Skärgårdsvy med båtar

Klubbat för:

80000 SEK

40 000-50 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Skärgårdsvy med båtar
Signerad R.S. Olja på duk, 22 x 31 cm.

500

2017-11-10