Ragnar Sandberg, Kvinna i svart hatt

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Kvinna i svart hatt
Stämpelsignerad R.S. Olja på duk, 33,5 x 25 cm.
.
PROVENIENS
Åmells, Stockholm
därefter i svensk privat samling, Göteborg

405

2017-11-10