Philip von Schantz, Vindruvor i skål

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Vindruvor i skål
Signerad och daterad v Schantz 86. Akvarell på papper, 43 x 54 cm.

432

2017-11-10