Philip von Schantz, Vetter

Philip von Schantz, Vetter
Philip von Schantz, Vetter
Philip von Schantz, Vetter
Philip von Schantz, Vetter
Philip von Schantz, Vetter
Philip von Schantz, Vetter
Philip von Schantz, Vetter
Philip von Schantz, Vetter

Klubbat för:

200000 SEK

125 000-150 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Vetter
Signerad och daterad PvS -89. Olja på duk, 120 x 150 cm.

493

2017-11-10