Nils Nilsson, Interiör

Nils Nilsson, Interiör
Nils Nilsson, Interiör
Nils Nilsson, Interiör
Nils Nilsson, Interiör
Nils Nilsson, Interiör
Nils Nilsson, Interiör
Nils Nilsson, Interiör
Nils Nilsson, Interiör

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

NILS NILSSON
1901-1949
Interiör
Signerad NN. Olja på duk, 91 x 100 cm.

439

2017-11-10