Max Walter Svanberg, Komposition

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Komposition
Signerad och daterad Max Walters -58. Gouache på papper, 45 x 37 cm.

469

2017-11-10