Mark Tobey, Komposition

Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MARK TOBEY
USA 1890-1976
Komposition
Signerad Tobey. Akvarell och gouache på papper, 21 x 14 cm.

539

2017-11-10