Lennart Jirlow, Franskt landskap

Klubbat för:

60000 SEK

50 000-60 000 SEK

LENNART JIRLOW
född 1936
Franskt landskap
Signerad L Jirlow. Olja på duk, 34 x 41,5 cm.

511

2017-11-10