Leander Engström, Stockholmsmotiv

Klubbat för:

100000 SEK

125 000-150 000 SEK

LEANDER ENGSTRÖM
1886-1927
Stockholmsmotiv
Signerad och daterad Leander Engström 1912. Olja på duk, 62 x 50 cm.

448

2017-11-10