Isaac Grünewald, Stockholmsutsikt

Klubbat för:

85000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Stockholmsutsikt
Signerad Grünewald. Olja på duk, 41 x 33 cm.
PROVENIENS
Marie Fearnleys samling, Oslo

403

2017-11-10