Isaac Grünewald, Stilleben med blommor och frukter

Klubbat för:

270000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Stilleben med blommor och frukter på bord
Signerad Grünewald. Olja på pannå, 73 x 60 cm.

PROVENIENS
Fållans/Follans Gård, Trångsund

406

2017-11-10