Isaac Grünewald, Lövverk om våren

Klubbat för:

180000 SEK

200 000-250 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Lövverk om våren
Signerad Grünewald. Olja på pannå, 55 x 46 cm.
Utförd 1941
PROVENIENS
Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm

452

2017-11-10