Isaac Grünewald, Blomsterstilleben

Klubbat för:

57000 SEK

Utropspris

70 000-80 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Blomsterstilleben
Signerad Grünewald. Olja på duk, 54,5 x 66 cm.

487

2017-11-10