Inge Schiöler, Utsikt från verandan

Klubbat för:

260000 SEK

Utropspris

250 000-300 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Utsikt från verandan
Signerad och daterad Inge Schiöler 1959. Olja på duk, 66,5 x 73 cm.
Gunnar Hjorthén nr 559
.
PROVENIENS
Nordén Auktioner, Stockholm, hösten 1999, katalognr 70

471

2017-11-10