Inge Schiöler, Kilesund, Sydkoster

Klubbat för:

300000 SEK

Utropspris

200 000-250 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Kilesund, Sydkoster
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 37 x 50 cm.
.
PROVENIENS
Bruun Rasmussen, Stockholm, höstauktion 1994

436

2017-11-10