Klubbat för:
200000 SEK
200 000-225 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Blommande ljung
Signerad och daterad Inge Schiöler 1958. Olja på duk, 45 x 54 cm.
Gunnar Hjorthén nr 895
404
2017-11-10