Inge Schiöler, Blommande ljung

Klubbat för:

200000 SEK

200 000-225 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Blommande ljung
Signerad och daterad Inge Schiöler 1958. Olja på duk, 45 x 54 cm.
Gunnar Hjorthén nr 895

404

2017-11-10