Hilding Linnqvist, Stilleben

Hilding Linnqvist, Stilleben
Hilding Linnqvist, Stilleben
Hilding Linnqvist, Stilleben
Hilding Linnqvist, Stilleben
Hilding Linnqvist, Stilleben
Hilding Linnqvist, Stilleben
Hilding Linnqvist, Stilleben
Hilding Linnqvist, Stilleben

Klubbat för:

200000 SEK

250 000-300 000 SEK

HILDING LINNQVIST
1891-1984
Stilleben
Monogramsignerad HL. Olja på duk, 120 x 89 cm.

488

2017-11-10