Hans J. Wegner, "CH-30", stolar 10 st., Danmark

Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HANS J. WEGNER, "CH 30", stolar, 10 st., Danmark, ek och teak, sitsar klädda i brunt skinn, fyra brännmärkta DESIGNER HANS J. WEGNER MADE IN DENMARK BY CARL HANSEN & SØN ODENSE DENMARK, en etikettmärkt CARL HANSEN & SON, två etikettmärkta L. CHR: LARSEN & SØN samt DESIGNER HANS J.WEGNER, höjd 75 cm, smärre repor, slitage, omklädda

137

2017-11-09