Evert Lundquist, Kvinna med kanna

Klubbat för:

100000 SEK

Utropspris

125 000-130 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Kvinna med kanna
Signerad på baksidan Evert Lundquist. Olja på duk, 109 x 71 cm.

444

2017-11-10