Erik Olson, Solstolar

Erik Olson, Solstolar
Erik Olson, Solstolar
Erik Olson, Solstolar
Erik Olson, Solstolar
Erik Olson, Solstolar
Erik Olson, Solstolar
Erik Olson, Solstolar
Erik Olson, Solstolar

Klubbat för:

45000 SEK

20 000-25 000 SEK

ERIK OLSON
1901-1986
Solstolar
Signerad och daterad Erik Olson 1939. Olja på pannå, 28 x 43 cm.

446

2017-11-10