Klubbat för:
100000 SEK
125 000-150 000 SEK
CARL KYLBERG
1878-1952
I solnedgången/När dagen brinner
Signerad Carl Kylberg och på baksidan daterad 1933. Olja på duk, 48 x 59 cm.
515
2017-11-10