Carl Kylberg, I solnedgången/När dagen brinner

Klubbat för:

100000 SEK

125 000-150 000 SEK

CARL KYLBERG
1878-1952
I solnedgången/När dagen brinner
Signerad Carl Kylberg och på baksidan daterad 1933. Olja på duk, 48 x 59 cm.

515

2017-11-10