Brøndbyøster møbel & trævarefabrik, "Hjerte-stolen

Brøndbyøster møbel & trævarefabrik,

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

BRØNDBYØSTER MØBEL OG TRÆVAREFABRIK "Hjerte-stolen", fåtölj, Danmark, 1940-tal, klädd i originalplysch, höjd 84 cm, smärre slitage

114

2017-11-09