Bertil Brisborg, "Suspension" takarmatur

Bertil Brisborg,
Bertil Brisborg,
Bertil Brisborg,
Bertil Brisborg,
Bertil Brisborg,
Bertil Brisborg,

Klubbat för:

44000 SEK

30 000-40 000 SEK

BERTIL BRISBORG, "Suspension", takarmatur, 1940-tal, mässing, höj- och sänkbar, diameter ca 75 cm, takkoppen med bucklor, något anlupen

91

2017-11-09