Antoine Blanchard, Champs-Elysées, Paris

Klubbat för:

44000 SEK

30 000-35 000 SEK

ANTOINE BLANCHARD
Frankrike 1910-1988
Champs-Elysées, Paris
Signerad Antoine Blanchard. Olja på duk, 46 x 54,5 cm.

554

2017-11-10