Wilhelm Freddie, Min søster i mars og Venus´ tegn

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

WILHELM FREDDIE
Danmark 1909-1995
Min søster i mars og Venus´ tegn
Signerad och daterad Freddie marts -48 och på baksidan signerad och daterad Wilhelm Freddie, marts 1948. Olja på duk, 67,5 x 40 cm.

PROVENIENS
Boibrino Gallery, Stockholm
Svensk privatsamling

736

2017-05-11