Torun Bülow-Hübe halsring med två hängen silver

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TORUN BÜLOW-HÜBE, halsring med två hängen, silver, ostämplad, 1950-tal, avtagbara hängen med klotformade avslut, höjd 9 cm vardera, halsringens innermått 10,5 cm

376

2017-05-10