Théo Tobiasse, La locomotive et le musicien

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

THÉO TOBIASSE
Frankrike 1927-2012
La locomotive et le musicien
Signerad och daterad Théo Tobiasse 71. Olja på duk, 65,5 x 80,5 cm.

718

2017-05-11