Sven Alfons, Offerplats, djurens liv och död

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

SVEN ALFONS
1918-1996
Offerplats, djurens liv och död
Signerad och daterad Alfons -85. Olja på duk, 100 x 150 cm.

UTSTÄLLD
Sven Alfons, Lunds konsthall 1991

648

2017-05-11