Stellan Mörner, Efter solnedgången

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Efter solnedgången
Signerad Mörner och på baksidan daterad 1963. Olja på duk, 100 x 81 cm.

512

2017-05-11