Stanislaw Fijalkowski , 2. XII 64

Klubbat för:

85000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

STANISLAW FIJALKOWSKI
Polen, född 1922
2. XII 64
Signerad och betitlad på kilramen. Olja på duk. 42 x 34,5 cm.
Utförd 1964
.
UTSTÄLLD
II Konstutställningen, Galeria "Zlotego Grona", Zielona Góra (Grünberg), Schlesien, Polen 1965

726

2017-05-11