Ragnar Sandberg, Modell

Ragnar Sandberg, Modell
Ragnar Sandberg, Modell
Ragnar Sandberg, Modell
Ragnar Sandberg, Modell
Ragnar Sandberg, Modell
Ragnar Sandberg, Modell
Ragnar Sandberg, Modell
Ragnar Sandberg, Modell

Klubbat för:

100000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Modell
Signerad och daterad R.S. -35. Olja på duk, 63,5 x 74,5 cm.

PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

656

2017-05-11