Ragnar Sandberg, Badande på brygga

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Badande på brygga
Signerad och daterad RS -67. Olja på duk, 28 x 48 cm.
.
PROVENIENS
Bukowskis Moderna - Svensk-Franska Konstauktioner, våren 1985, katalog 431, katalognr 290

623

2017-05-11