Philip von Schantz, Rovor

Philip von Schantz, Rovor
Philip von Schantz, Rovor
Philip von Schantz, Rovor
Philip von Schantz, Rovor
Philip von Schantz, Rovor
Philip von Schantz, Rovor
Philip von Schantz, Rovor
Philip von Schantz, Rovor

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Rovor
Signerad och daterad PvS -82. Olja på duk, 32 x 45 cm.
.
PROVENIENS
Privat svensk samling

561

2017-05-11