Peter Dahl, Två damer

Peter Dahl, Två damer
Peter Dahl, Två damer
Peter Dahl, Två damer
Peter Dahl, Två damer
Peter Dahl, Två damer
Peter Dahl, Två damer
Peter Dahl, Två damer
Peter Dahl, Två damer

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
Två damer
Signerad och daterad Peter Dahl -63. Olja duk, 98 x 90 cm.

681

2017-05-11