Olle Olsson Hagalund, Modell

Olle Olsson Hagalund, Modell
Olle Olsson Hagalund, Modell
Olle Olsson Hagalund, Modell
Olle Olsson Hagalund, Modell
Olle Olsson Hagalund, Modell
Olle Olsson Hagalund, Modell
Olle Olsson Hagalund, Modell
Olle Olsson Hagalund, Modell

Klubbat för:

115000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND
1904-1972
Modell
Signerad Olle Olsson Hagalund. Olja på duk, 24 x 33 cm.

UTSTÄLLD
Olle Olsson Hagalund, Sven-Harrys konstmuseum, Stockholm, 2015, katalognr 31

531

2017-05-11