Mary Potter, The brown sail

Mary Potter, The brown sail
Mary Potter, The brown sail
Mary Potter, The brown sail
Mary Potter, The brown sail
Mary Potter, The brown sail
Mary Potter, The brown sail

Klubbat för:

220000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MARY POTTER
Storbritannien 1900-1981
The Brown Sail
Olja på duk, 40 x 51 cm.
.
PROVENIENS
Arthur Tooth & Sons Fine Art galleries, London

747

2017-05-11