Marc Chagall, Couple à l´Eventail

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

50 000-70 000 SEK

MARC CHAGALL
1887-1985
Couple à l'Eventail
Färglitografi, 1963. Signerad och numrerad Marc Chagall 25/50.
I. 64 x 44,5 cm, S. 76 x 53,5 cm.
LITTERATUR
Mourlot 385

799

2017-05-11