Lucio Fontana, Concetto Spaziale

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

LUCIO FONTANA
Italien 1899-1968
Concetto Spaziale
Färgserigrafi med präglade hål, signerad L. Fontana med filtpenna.
I. 63 x 26 cm S. 74 x 35 cm

PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö

771

2017-05-11