Josef Frank, soffbord, Svenskt Tenn

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, Stockholm 1950-60-tal, modellnummer 1028, ben i valnöt, skivan fanerad i valnötsrot med ljus intarsiabård i buxbom, höjd 58, diameter 110 cm, smärre slitage

11

2017-05-10