Isaac Grünewald, Meditation

Isaac Grünewald, Meditation
Isaac Grünewald, Meditation
Isaac Grünewald, Meditation
Isaac Grünewald, Meditation
Isaac Grünewald, Meditation
Isaac Grünewald, Meditation
Isaac Grünewald, Meditation
Isaac Grünewald, Meditation

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Meditation
Signerad Grünewald. Akvarell på papper, 79,5 x 57,5 cm.

UTSTÄLLD
Svenska konstutställningen i Budapest och Wien 1938

667

2017-05-11