Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Fanø, Danmark
Signerad och daterad Grünewald, Fanö 1916. Akvarell och blyerts på papper, 28 x 34 cm.
625
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här